"הגעתי אלייך בתקופה קשה בחיי, הייתי בשבר נפשי קשה. קדחתי במחשבות ובסיפורים שסיפרתי לעצמי ובעיקר זחלתי על גחוני במנהרה חשוכה. אט אט תוך הרבה הבנה, הקשבה והכלה התרנו את הפלונטר. את מטפלת נפלאה והאווירה בקליניקה שלך נעימה ומרגיעה."

"יש לך כוחות לתת מעצמך לאנשים, להכיל ולהעצים.

תמשיכי להנחות קבוצות וללמד בצניעות ובשלווה ועם הראיה הרציונלית והחיוך הנעים שהתברכת בו.

תודה על הנחיה מרתקת."

"נראה שנולדת עם היכולת להקשיב, לשקף ולנהל קבוצה באופן נעים שיוצר רצון לשתף פעולה. הנחיה מרתקת, מעניינת ומקצועית והיה נוח להשתלב ולהיות חלק מהסדנא."

"שגית, דברייך היו נוגעים ומדוייקים מאוד. הובלת וקידמת אותנו כקבוצה בהצלחה רבה. אצילותך ורגישותך כמנחה היוו מודל להשראה לעוד רבים בסדנאות שלך. תודה"

"שגית מופלאה! הגעתי לסדנה שלך נטו מסקרנות, בתור אחת שבדרך כלל לא מאוד מתחברת לסדנאות, שמחתי כל כך לגלות את הקסם, הערך המוסף, התובנות והכלים שבמפתחות שבך. עבורי זה היה בוקר מופלא, מעצים, חווייתי ומעשיר. תודה על הסבלנות, הרגישות והערך! וגם על ארוחה מהסרטים! תענוג!"

"את אישה ומטפלת מדהימה, משדרת כח לצד רכות, ומצליחה תמיד להרגיע ולשפר כל מצב, עם המון אמפתיה ורגישות."

"הסדנא של שגית חיברה אותי לעצמי, היא גרמה לי להבין את המשמעות המהותית שבתקשורת שלי עם עצמי. בצורה מאוד עדינה, מלאה בחוכמה ורגישות היא הנחתה בוקר שכולו תובנות, רגש ונטרול מחשבות מעכבות. ממליצה בחום לכל אחת להתנסות בה."

"שגית יקרה, השיחות איתך נעימות במיוחד, את נותנת הרגשה טובה ובטוחה. הגעתי בשיחות לתובנות והישגים שונים בדרך למטרה הרצויה. את אישה ומטפלת חזקה, מכוונת, מכילה ורכה בו זמנית."

"הסדנה מלאת ערך, נותנת זווית ראייה אחרת לדברים ואף יכולה לסייע בקשרים או פלונטרים בכל תחום. שגית נותנת כלים פרקטיים וטיפים טובים! והכי חשוב - עובדת עם כל הלב והנכונות לעזור, גם בשיחות אישיות."

"הטיפול עם שגית היה מאוד מקצועי, סבלני ונעים. קיבלתי ממנה הרבה מעבר למטרה שבשבילה באתי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו או להתמודד עם פוביה כמו במקרה שלי. היא אשת המקצוע הכי מתאימה לכך."

"עברתי תהליך פרקטי שמאיר עיניים. שגית מאוד נעימה וממוקדת לכיוון פרקטיקה ופחות תאוריה שזה מה שצריך בעיניי."

"הסדנה 'בקשר אליי' של שגית נתנה לי חומר למחשבה מצד אחד, ופרקטיקה לביצוע מצד שני. שגית מדברת בגובה העיניים של רומו של עולם. קל, נעים ונח להתחבר אליה ואל מה שהיא מעבירה, וגם - ארוחת הבוקר שלה נפלאה! והבית יפה ומזמין. היה נעים, טעים ומחכים."

"סדנה מעניינת ונוגעת לכל אחד/ת. מעבר להסברים הפילוסופיים הסדנה נותנת כלים פרקטיים ליישום מיידי! התובנות הן מיידיות וקלות ליישום ולהתמדה. ממליצה בחום, זו מתנה שמגיעה לכל אחד/ת מאיתנו לכל התחומים."

"הסדנה שפכה אור על הקשר שלי עם עצמיואיך אני יכולה לשפר אותו בעזרת כלים, איכויות וכוחות שקיימים בי היום. שגית מרצה נהדרת, פרקטית, מכילה והסדנה חווייתית ומומלצת בחום."

"קיבלתי כלים להתמודדות עם המחשבות השליליות, הספקות וחוסר הבטחון. חזרתי הביתה מחוייכת ומרגישה עוצמתית."

"זה תמיד כיף לפגוש מטפלת אמפתית ואינטיליגנטית שמאפשרת לך לדבר שעה שלמה רק על עצמך. יצאתי עם היכולת למקד את עצמי בשאלות הנכונות בכל תחום בו יש לי דילמה אם מה שאני עושה נכון או לא נכון."

050-6302584

09-9581493

דוד רזיאל 49, הרצליה

  • Facebook

חפשו אותי בפייסבוק

שגית הלל-ברגרפרוינד

אשמח לענות על כל שאלה, רק תשאירו הודעה

© by Sagit Hillel-Bergerfroind.