top of page

"הגעתי אלייך בתקופה קשה בחיי, הייתי בשבר נפשי קשה. קדחתי במחשבות ובסיפורים שסיפרתי לעצמי ובעיקר זחלתי על גחוני במנהרה חשוכה. אט אט תוך הרבה הבנה, הקשבה והכלה התרנו את הפלונטר. את מטפלת נפלאה והאווירה בקליניקה שלך נעימה ומרגיעה."

- שרון אברהם

"יש לך כוחות לתת מעצמך לאנשים, להכיל ולהעצים.

תמשיכי להנחות קבוצות וללמד בצניעות ובשלווה ועם הראיה הרציונלית והחיוך הנעים שהתברכת בו.

תודה על הנחיה מרתקת."

"נראה שנולדת עם היכולת להקשיב, לשקף ולנהל קבוצה באופן נעים שיוצר רצון לשתף פעולה. הנחיה מרתקת, מעניינת ומקצועית והיה נוח להשתלב ולהיות חלק מהסדנא."

- רון לביא

"שגית, דברייך היו נוגעים ומדוייקים מאוד. הובלת וקידמת אותנו כקבוצה בהצלחה רבה. אצילותך ורגישותך כמנחה היוו מודל להשראה לעוד רבים בסדנאות שלך. תודה"

- מיכל

"שגית מופלאה! הגעתי לסדנה שלך נטו מסקרנות, בתור אחת שבדרך כלל לא מאוד מתחברת לסדנאות, שמחתי כל כך לגלות את הקסם, הערך המוסף, התובנות והכלים שבמפתחות שבך. עבורי זה היה בוקר מופלא, מעצים, חווייתי ומעשיר. תודה על הסבלנות, הרגישות והערך! וגם על ארוחה מהסרטים! תענוג!"

- חקי שחף

"את אישה ומטפלת מדהימה, משדרת כח לצד רכות, ומצליחה תמיד להרגיע ולשפר כל מצב, עם המון אמפתיה ורגישות."

- אפרת בלנטר

"הסדנא של שגית חיברה אותי לעצמי, היא גרמה לי להבין את המשמעות המהותית שבתקשורת שלי עם עצמי. בצורה מאוד עדינה, מלאה בחוכמה ורגישות היא הנחתה בוקר שכולו תובנות, רגש ונטרול מחשבות מעכבות. ממליצה בחום לכל אחת להתנסות בה."

- שחר מנחם

"שגית יקרה, השיחות איתך נעימות במיוחד, את נותנת הרגשה טובה ובטוחה. הגעתי בשיחות לתובנות והישגים שונים בדרך למטרה הרצויה. את אישה ומטפלת חזקה, מכוונת, מכילה ורכה בו זמנית."

- איריס

"הסדנה מלאת ערך, נותנת זווית ראייה אחרת לדברים ואף יכולה לסייע בקשרים או פלונטרים בכל תחום. שגית נותנת כלים פרקטיים וטיפים טובים! והכי חשוב - עובדת עם כל הלב והנכונות לעזור, גם בשיחות אישיות."

- נטלי לוי

"הטיפול עם שגית היה מאוד מקצועי, סבלני ונעים. קיבלתי ממנה הרבה מעבר למטרה שבשבילה באתי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו או להתמודד עם פוביה כמו במקרה שלי. היא אשת המקצוע הכי מתאימה לכך."

- שרלי שלום-כהן

"עברתי תהליך פרקטי שמאיר עיניים. שגית מאוד נעימה וממוקדת לכיוון פרקטיקה ופחות תאוריה שזה מה שצריך בעיניי."

- הדר כרמלי

"הסדנה 'בקשר אליי' של שגית נתנה לי חומר למחשבה מצד אחד, ופרקטיקה לביצוע מצד שני. שגית מדברת בגובה העיניים של רומו של עולם. קל, נעים ונח להתחבר אליה ואל מה שהיא מעבירה, וגם - ארוחת הבוקר שלה נפלאה! והבית יפה ומזמין. היה נעים, טעים ומחכים."

- זהר גלילי

"סדנה מעניינת ונוגעת לכל אחד/ת. מעבר להסברים הפילוסופיים הסדנה נותנת כלים פרקטיים ליישום מיידי! התובנות הן מיידיות וקלות ליישום ולהתמדה. ממליצה בחום, זו מתנה שמגיעה לכל אחד/ת מאיתנו לכל התחומים."

- איילת

"הסדנה שפכה אור על הקשר שלי עם עצמיואיך אני יכולה לשפר אותו בעזרת כלים, איכויות וכוחות שקיימים בי היום. שגית מרצה נהדרת, פרקטית, מכילה והסדנה חווייתית ומומלצת בחום."

- אילנית

"קיבלתי כלים להתמודדות עם המחשבות השליליות, הספקות וחוסר הבטחון. חזרתי הביתה מחוייכת ומרגישה עוצמתית."

- הילה

"זה תמיד כיף לפגוש מטפלת אמפתית ואינטיליגנטית שמאפשרת לך לדבר שעה שלמה רק על עצמך. יצאתי עם היכולת למקד את עצמי בשאלות הנכונות בכל תחום בו יש לי דילמה אם מה שאני עושה נכון או לא נכון."

- יוסי אביטל
bottom of page