סדנאות והרצאות בנושאים שונים של יחסים

"בקשר אליי" 

סדנה לחיזוק מערכת היחסים הכי חשובה שיש לנו, היחסים שלנו עם עצמנו. מתאים לכל אישה שרוצה לשפר את הדרך שלה להתמודד עם ביקורת עצמית ופחדים שמעכבים אותה להיות מי ואיך שהיא באמת רוצה.

https://lp.vp4.me/kpnr

"על אהבה ומתוקים"

סדנת בוטיק לזוגות  - מפגש זוגי שכולו FUN. מתאים לאנשים שרוצים לחגוג את הזוגיות קצת אחרת. בסדנה נדבר על דיוק בקינוחים ועל גמישות ביחסים ובעיקר נתפנק ביחד.

https://gmetukim.wixsite.com/couples-workshop

"הכוח שלך לשנות"

סדנה/הרצאה ליצירת שינוי רצוי או להשגת מטרה כלשהי בחיים האישיים או בחיים המקצועיים ומתאימה לכל אדם המעוניין לשפר את איכות חייו ולהצליח בהגשמת יעדיו.

"מפתחות ההצלחה לרקדנים מתבגרים"

סדנה חוויתית, המציגה זווית ראיה חיובית להתמודדות וחיזוק מנטאלי, המאפשרת לרקדנים למקסם ולממש את מלוא הפוטנציאל האישי האפשרי עבורם.

"גמישות ביחסים"

הסדנה מתמקדת בערכים המובילים במערכות היחסים השונות, שבין האדם לעצמו ובין האדם לזולתו. בסדנה מקבלים ידע ומסתכלים יחד מפרספקטיבות נוספות על היחסים שיש לנו, באופן שמאפשר לשנות את איכותן.

"זוג או פרד"

סדנה המתמקדת בהתמודדות עם האתגרים המאפיינים יחסים זוגיים באופן כללי ומתאימה לאנשים הנמצאים בזוגיות מכל סוג שהוא ומעוניינים לשמר את הטוב שקיים, לשפר את מה שפחות ולהוסיף את שחסר.

 

"פרק ב' מוצלח"

סדנה/הרצאה המתמקדת בהתמודדות עם החיים המשותפים כמשפחה חדשה וייחודית, עם הילדים הביולוגיים והמצטרפים, האקסים ועוד. הסדנא מתאימה למי שנמצא לקראת יצירת המשפחה החדשה ולמי שכבר נמצא בה.

 

  

הסדנאות וההרצאות בהנחייתי משלבות תוכן ותהליך, מתבססות על הנחיה לפי הגישה הפסיכו-חינוכית ונשענות על הנחות היסוד השימושיות של שיטת ה-NLP.

מעשירות ומעוררות השראה מזוויות ראיה שונות והמשתתפים פעילים ומשפיעים על הצלחת התהליכים האישיים והקבוצתיים.

 

ניתן להזמין סדנה/הרצאה מותאמת ורלוונטית לקהל יעד מסויים .

סדנה יכולה להסתכם במפגש חד פעמי, או כסדרה של שלושה-ארבעה מפגשים העוסקים בנושא הסדנה בהרחבה.

  • Facebook
  • Instagram

© by Sagit Hillel-Bergerfroind.